KOJENÍ

Zvýšení tvorby mateřského mléka

More Milk Plus – nejprodávanější, čistě přírodní, výrobek na podporu kojení v mnoha zemích světa. Optimální poměr a koncentrace účinných bylin (pískavice, řecké seno, benedikt, kopřiva, fenykl). Přibližně 90% maminek zaznamenává významné zvýšení tvorby mateřského mléka. Můžete zakoupit také téměř ve všech lékárnách v celé České republice.
Jestřabina lékařská – koncentrovaný výtažek v kapslích., a to zejména pro ženy kterým se během těhotenství nezvětšila prsa, pro ženy po operaci prsou a u žen se syndromem polycystických ovárií. Lze kombinovat s More Milk Plus
Pískavice řecké seno – koncentrovaný výtažek v kapkách pro maminky, které upřednostňují formu kapek, chtějí užívat pouze „čistou“ pískavici řecké seno nebo jsou na některou z bylin v More Milk Plus alergické. Lze kombinovat s kapslemi Jestřabina lékařská.

Péče o bradavky

Krémový balzám na bradavky – hojí rozpraskané bradavky.
Balzám na opruzeniny – hojí bradavky napadené kvasinkou, plísní, bakteriemi.
Jednorázové vložky do podprsenky z BIO bavlny -Vysoce absorbční, přitom prodyšné, hypoalergenní, velmi výrazně snižují riziko podráždění pokožky, vzniku opruzenin a kvasinkových infekcí.