MORE MILK PLUS 120 kapslí

 

Velmi účinný koncentrát ze 4 druhů léčivých rostlin (hlavní surovinou je pískavice řecké seno)  tradičně uznávaných a používaných po generace v mnoha zemích světa ke zvýšení tvorby mateřského mléka. Účinek může nastat již během 24 – 48 hodin, s užíváním lze začít kdykoliv po porodu. Výrobek je ověřený a uznávaný lékaři a porodními asistentkami na celém světě.

 

Složení: výtažky semen  pískavice řeckého sena*,  benediktu lékařského*, kopřivy dvoudomé*, semen fenyklu obecného*, nemodifikovaný sójový lecitin, modifikovaná rostlinná celulóza, kokosový olej

 

*Certifikované BIO suroviny

 

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR a Laktační ligou.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 1 495 Kč
Ušetříte 100 Kč (–7 %)
1 395 Kč
Kód produktu 65
Značka Motherlove
Webová stránka značky motherlove.com/
Kategorie KOJENÍ
Záruka dle informací na obalu výrobku
 

Nejprodávanější doplněk stravy na podporu tvorby mléka v USA*
* SPINS Data Reportwww.spins.com

Velmi účinný koncentrát ze 4 druhů léčivých rostlin (hlavní surovinou je pískavice řecké seno)  tradičně uznávaných a používaných po generace v mnoha zemích světa ke zvýšení tvorby mateřského mléka. Účinek může nastat již během 24 – 48 hodin, s užíváním lze začít kdykoliv po porodu. Výrobek je ověřený a uznávaný lékaři a porodními asistentkami na celém světě.

 • 100% přírodní produkt (vč. kapsle)  z bio certifikovaných bylin – patentované složení;
 • Každá výrobní dávka je vyráběna dle zásad FDA (Food and Drug Administration) a velmi přísně testována na nepřítomnost baktérií, plísní, kvasinek, olova, těžkých kovů;
 • Certifikováno kosher (KOF – K);
 • Neužívejte během těhotenství;
 • Možné nežádoucí účinky: pískavice řecké seno může zvyšovat pocení, způsobovat nadýmání, případně řídkou stolici a tělo může vonět po javorovém sirupu. Pískavice řecké seno také snižuje hladinu krevního cukru – při užívání inzulínu a hypoglykemii se poraďte se svým lékařem.

Účinky jednotlivých bylin:

Pískavice řecké seno - prostředek na podporu tvorby mateřského mléka. Nesmí se užívat v těhotenství, snižuje také hladinu cukru v krvi.

Benedikt lékařský - podporuje také tvorbu mateřského mléka a navíc pomáhá uklidňovat a zlepšovat náladu. Nesmí se užívat v těhotenství.

Kopřiva dvoudomá – lidské tělo čistí, posiluje a podporuje produkci mateřského mléka.

Fenykl lékařský - používá na podporu tvorby mateřského mléka a ještě i působí proti bolení bříška miminka (prostřednictvím mateřského mléka)

 

MORE MILK PLUS je zaregistrován v Databázi potravin pro zvláštní výživu a doplňků stravy schválených Ministerstvem zdravotnictví ČR pod číslem: OVZ-35.1-10.01.2013-1352

Odkazy:

MEDELA USA: http://www.medelabreastfeedingus.com/tips-and-solutions/116/fenugreek---an-herb-to-increase-milk-supply

Složení: výtažky semen pískavice řeckého sena*, benedikta lékařského*, kopřivy dvoudomé*, semen fenyklu obecného*, nemodifikovaný sójový lecitin, modifikovaná rostlinná celulóza, kokosový olej

 *Certifikované BIO suroviny

Doporučené dávkování: 1 kapsle 4krát denně. Ženy s tělesnou hmotností nad 80kg: 2 kapsle 3krát denně. Pro maximální účinek zapijte pouze několika doušky vody. 15 minut před a po požití nepijte a nejezte. Neužívejte během těhotenství.

RŮMĚRNÝ OBSAH

V 1 KAPSLI

VE 4 KAPSLÍCH

V 6 KAPSLÍCH

Výtažek z pískavice řeckého sena

130 mg

520 mg

780 mg

Výtažek z benedikta lékařského

107 mg

428 mg

642 mg

Výtažek z kopřivy dvoudomé

64 mg

256 mg

384 mg

Výtažek z fenyklu obecného

32 mg

128 mg

192 mg

More Milk Plus může účinkovat již za 24 – 48 hodin, nicméně nástup účinku může být až za 10 – 14 dní – zejména pokud se začíná s užíváním kapslí několik měsíců po porodu

Pro co nejlepší účinek More Milk Plus je vhodné:

 • kojit často (hlavně v noci), dle potřeb miminka, nenechávat pauzu mezi kojením 6 a více hodin
 • dodržovat správnou techniku kojení, sledovat, zda miminko efektivně saje a polyká (ne pouze „dudlá“)
 • pokud miminko slabě a málo saje, tak prsa odsávat (nejlépe ihned po kojení) a dokrmovat alternativně – ideálně hadičkou po prsu (ne z lahvičky).
 • pít, jíst, spát a být co nejvíce v klidu a pohodě – stres blokuje tvorbu a uvolňování mléka
 • dodržovat způsob užívání More Milk Plus
 • More Milk Plus je možno kombinovat s užíváním kapslí Jestřabina lékařská - efekt se projevuje zejména pokud se ženám během těhotenství nezvětšila prsa, u žen po operaci prsou a u žen se syndromem polycystických ováriPokud More Milk Plus dostatečně neúčinkuje, lze denní dávku mírně zvýšit - o 1-2 kapsle.

  Pískavice řecké seno v More Milk Plus obsažená může zvyšovat pocení, způsobovat nadýmání, řídkou stolici a tělo může vonět po javorovém sirupu – při těchto příznacích dávkování již nezvyšujte.

  Více informací najdete v sekci často kladené otázky


Výrobce: Motherlove Herbal Company, LaPorte, CO 970-493-2892, USA.

Hmotnost 0.12 kg
PRIORITA 1
Přidat hodnocení
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 17.5.2021
Přípravek More milk plus mi moc pomohl v období laktační krize kolem 4. měsíce miminka. Pediatrička doporučila zařadit UM, já se s tím neztotožnila a byla rozhodnutá zvýšit laktaci přirozenou cestou. Po týdnu bylo lépe, miminko je spokojené, prospívá..doporučila jsem i kamarádce se stejným problémem, i u ní velká spokojenost. Moc děkuji a doporučuji.
5
A Avatar autora | 12.8.2020
Účinok sa dostavil po 24 hodinách. Zachránilo mi to kojenie. Odporúčam a ďakujem pani Hradilovej.
5
H Avatar autora | 22.12.2018
Používám produkt zároveň s Pískavice a řecké seno a veliká spokojenost. Jedná se u mě o adoptivní rozkojení a již jsou vidět první výsledky.
5
R Avatar autora | 8.7.2018
Po několika dnech užívání se účinek dostavil. Jsem moc spokojená, kojení se nám krásně rozjelo. Moc děkuji za doporučení přípravku More Milk Plus.