O NÁS

Milé zákaznice, milí zákazníci,

MAMILLA CZ, s.r.o. je výhradním dovozcem výrobků americké společnosti Motherlove Herbal Company  a francouzké značky Douce Nature do České republiky. Jedná se o špičkové produktové řady v péči o maminku – od těhotenství, přes porod až po péči o miminko.

S Motherlove Herbal Company jsme se rozhodli spolupracovat z několika důvodů:

  •       Speciální pozornost věnuje kojení. Stěžejní MORE MILK PLUS jedinečným, patentem chráněným výrobkem podporujícím tvorbu mateřského mléka. Nicméně byliny v MORE MILK PLUS používají kojící ženy již po tisíce let – od antického Řecka a Říma, přes další staré civilizace až po dnešní dobu. MORE MILK PLUS je doporučován lékaři a porodními asistentkami v mnoha zemích světa.
  •       Vyrábí pouze přírodní výrobky nejvyšší kvality z bylin označených jako bezpečné (GRAS – Generally Recognized As Safe - viz odborné publikace Herbs of Commerce ) , bio certifikované , vyrobené bez použití konzervantů, umělých barviv, parfemace a aditiv na bázi ropy (např. minerálních olejů), které se nachází ve většině kosmetických produktů. Nejvyšší kvalita použitých surovin a hotových výrobků je neustále monitorována – vzorky použitých bylin jsou testovány ještě před zahájením výroby na přítomnost koliformních baktérií, salmonely, kvasinek a plísní, bakteriálních mikroorganismů, těžkých kovů, zbytků pesticidů a je hodnocena jejich barva, vůně a vzrůst. Hotové výrobky jsou dále testovány v nezávislé laboratoři na přítomnost baktérií vč. koliformních a těžkých kovů. K zajištění nejvyšší kvality a ochrany spotřebitele si  Motherlove Herbal Company ponechává vzorek z každé dávky a má nastaven počítačový trekovací systém, který je schopen dohledat, kde byla jakákoliv lahvička hotového výrobku prodána
 
 
 
Motherlove Herbal Company i Douce Nature dělají to, co je nejlepší pro maminky a miminka i to, co je nejlepší pro životní prostředí – všechny obaly jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, při výrobě je využívána větrná energie, žádný z výrobků není testován na zvířatech.

 

Životopis zakladatelky společnosti Motherlove Kathryn Higgins si můžete přečíst ZDE.

 

Pro Douce Nature jsme se rozhodli jako pro nejvhodnější značku na doplnění sortimentu o produkty zaměřené zejména na hygienu miminka, zabraňující vzniku alergií a splňující nejpřísnější kritéria na BIO kvalitu.

 

Ludmila Hradilová

Spolumajitelka společnosti MAMILLA CZ, s.r.o., laktační poradkyně (www.laktacni-poradna.cz), členka Laktační ligy

 

Viktor Hradil

Spolumajitel společnosti MAMILLA CZ, s.r.o.

 

MAMILLA CZ, s.r.o.

Spisová značka C197267 vedená u Městského soudu v Praze

Sídlo: Od Cholupic 560, 25241 Dolní Břežany

IČO: 24249921

DIČ: CZ24249921

 

Centrum zákaznické podpory:

E-mail: podpora@mamilla.cz

Telefon: 724 162 115